Журнал «Часопис соціально-економічної географії» зобов'язується публікувати тільки оригінальні матеріали, тобто матеріали, які ніде не публікувалися і ніде не рецензуються.

Журнал використовує програмне забезпечення для виявлення випадків збігу і аналогічного тексту у представлених рукописах. Рукописи, в яких плагіат або текстові запозичення виявляються без посилання на першоджерело, відхиляються редакцією.

Плагіат перед публікацією

«Часопис соціально-економічної географії» розгляне будь-який випадок плагіату по суті. Якщо плагіат буде виявлено редакторами, рецензентами або редакцією на будь-якому етапі до публікації рукопису – до або після прийняття, під час редагування або на етапі перевірки, ми сповістимо автора(ів), запропонувавши або переписати текст, або точно процитувати текст і навести вихідне джерело. Якщо плагіат поширений, стаття може бути відхилена, а установа автора / роботодавець повідомлені.

Політика перевірки на плагіат

Рукописи, в яких виявлено плагіат, обробляються на основі ступеня плагіату, присутнього в рукопису. Авторам рекомендується переглянути плагіатизовані частини рукопису і повторно подати його як свіжий рукопис. Відсоток плагіату розраховується за допомогою програмного забезпечення Unicheck. Унікальність тексту повинна перевищувати 80%.

Плагіат після публікації

Якщо після публікації буде виявлено плагіат, журнал буде проводити розслідування. Якщо плагіат виявлено, редакція журналу зв'яжеться з установою автора. Стаття, що містить плагіат, буде відзначена на кожній сторінці PDF. Залежно від ступеня плагіату, стаття також може бути офіційно відкликана.

Автори несуть відповідальність за отримання дозволу на авторське право на відтворення ілюстрацій, таблиць, малюнків, взятих у інших авторів і / або джерел.