Автори і рецензенти

Рукописи повинні бути розглянуті з дотриманням конфіденційності авторів. Представляючи свої рукописи на рецензію, автори довіряють редакторам результати своєї наукової роботи і творчих зусиль, від яких може залежати їхня репутація та кар'єра. Права авторів можуть бути порушені при розголошенні конфіденційної інформації під час розгляду їх рукописів. Рецензенти також мають право на конфіденційність, яка повинна дотримуватися редактором. Конфіденційність може бути порушена, якщо передбачаються нечесність або шахрайство, але в будь-якому іншому випадку її необхідно дотримуватися.

 

Редактори не мають права передавати інформацію про рукописи (включаючи їх отримання, зміст, статус у процесі рецензування, критику з боку рецензентів або кінцеву долю) кому-небудь, крім авторів і рецензентів. Це може бути предметом при використанні матеріалів для судового розгляду.

 

Редактори повинні дати зрозуміти своїм рецензентам, що рукописи, надіслані на рецензування, є привілейованим повідомленням і є приватною власністю авторів. Тому рецензенти і співробітники редакції повинні поважати права авторів, публічно не обговорюючи роботи авторів і не привласнюючи їх ідеї до публікації рукопису.

 

Рецензентам не дозволяється робити копії рукопису, заборонено ділитися ним з іншими особами, лише з дозволу редактора. Рецензенти повинні повернути або знищити копії рукописів після відправки рецензій. Редакція не повинна зберігати копії відхилених рукописів. Коментарі рецензента не повинні публікуватися без дозволу рецензента, автора і редактора.